• info@merdivenevi.com.tr
  • Telefon: +90 533 566 9642 | +90 224 451 5253
  • Pzt - Cmt : 09:00 -18:00

Neden Merdivenevi?

Merdivenevi mekanlarınıza özel,kaliteli ve estetik çözümlerin yanında sizlere iyi bir danışmanlık hizmeti sunar.

Garanti prosedürleri ve hizmet sözleşmeleri ile içi boşaltılmamış gerçek bir üretici müşteri dostluğu amaç edinir. Merdivenevi ürünlerin tasarım ve imalatını en hassas şekilde denetleyerek yapar. Üretimden kaynaklanan hatalar montajdan önce tespit edilir ve uygulamaya yansıtılmaz.

Müşteri satın aldığı ürün ile ilgili detaylı bilgilendirilir, ve en pahalı ürünü değil, yaşadığı mekana en uygun ürünü alması için yönlendirilir.

Merdivenler yalnızca düşey sirkülasyonun sağlandığı bir marangoz ürünü olarak değil, ergonominin de dikkate alındığı bir sağlık objesi olarak algılanır ve uygulanır.

Profesyoneliz

İşimizi severek yapıyoruz, Butik veya profesyonel ürünleri ayırmaksızın aynı kalite seviyesini sunmayı hedefliyoruz. Müşteri beklentilerine uygun ürünü ön görülen bütçeye uygun şekilde sunmayı amaçlıyoruz.

Güveniliriz

Bahaneler üretmiyoruz, “Bu iş bu kadar olur!” demiyoruz. İşimizi iyi yapıyoruz ama hatamız olduğunda kabul edebiliyoruz. Taahhüdümüzü eksiksiz yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

İddialıyız

En zorlu tasarımları yüksek kalite ile üretiyoruz. Mali karlılığın yanında mesleki tatmine de odaklanıyoruz. Müşterimiz memnun olsa dahi bizi memnun etmeyen işi teslim etmiyoruz.
 

Teklif İste.

"Görsel veya Proje yükleyebilirsiniz."